Flabria 33

DSC07870

Flabria 33 to  najmniejszy z gamy oferowanych jachtów marki Flabria. Jednostka doskonale nadaje się na weekendowe żeglowanie z rodziną, jak i dalekomorskie wojaże.

Starannie zaprojektowany pod względem nautycznym kadłub sprawia, że jacht Flabria 33 radzi sobie nawet w najcięższych warunkach pogodowych. Jacht jest bardzo łatwy w prowadzeniu dla mało doświadczonych  żeglarzy.

Duży, aerodynamiczny kokpit pozwala na spędzanie wspólnego czasu w komfortowych warunkach. Dla bezpieczeństwa małych żeglarzach  rufa Flabrii 33 została zamknięta.  Dzięki temu rodzice bez obaw mogą uczyć swoje pociechy żeglarstwa.

b_a041262962

RÓŻNE WARIANTY WNĘTRZA

 

W wersji podstawowej wnętrze Flabrii 33  składa się z dwóch kabin, stołu nawigacyjnego oraz wielkiej bakisty w kokpicie na odbijacze i cumy. Istnieje również wariant alternatywny, w którym duża bakista w kokpicie została zastąpiona kabiną. Wnętrze składające się z trzech kabin jest doskonałym wyborem dla większych rodzin czy pod czartery.

Dodatkową opcją jest również zastąpienie stołu nawigacyjnego dużą szafą na sztormiaki. Jest to dogodne rozwiązanie dla żeglarzy pływających w miejscach o niesprzyjających warunkach atmosferycznych.

 Zapoznaj się z wariantami wnętrza Flabrii 33

 

Warianty wnętrza

 

 

 

 

 

PRZESTRONNE WNĘTRZE

IMG_3012

Zabudowa jachtu Flabria 33 została wykonana z wysokiej jakości, wodoodpornej sklejki. Całość może zostać wykończona z różnego rodzaju drewna w zależności od indywidualnych upodobań.

Flabria 33 posiada bardzo jasne wnętrze, dzięki zamontowanym oknom w suficie. Dodatkowo przestronny układ messy, pozwalający pomieścić wiele osób sprawia, że jacht Flabria 33 jest doskonałym wyborem dla ludzi chcących się cieszyć wolnym czasem w gronie znajomych i rodziny.

Wnętrze może zostać dopasowane wedle indywidualnych upodobań dzięki możliwości wyboru rodzaju drewna, kolorystyki tapicerki czy doboru dodatkowych pakietów drewna pakietów drewna.

Dopasuj wnętrze do swoich potrzeb. Zapoznaj się z wzornikiem kolorów

wzornik kolorów

 

DANE TECHNICZNE:

 

 Długość  9,99 m Pow. żagli   60,75 m2
 Szerokość  3,36 m  Pow. grota  33.87 m2
 Zanurzenie  1,85 m Pow. genua 26,88 m2
Typ balastu bulbkil Maks. liczba osób  6
 Masa balastu  1860 kg Kategoria   A
Typ silnika wbudowany   Projektant  Karol Wierzbicki
 Moc silnika (maks.) 30 HP
Zbiornik wody  200 l
Zbiornik paliwa  100 l

 

WYPOSAŻENIE

 

9_277b0b5bb0

Na jachcie w wersji standardowej zainstalowane zostało  wyposażenie niezbędne do podjęcia pełnomorskiej żeglugi. Nie zmienienia to jednak faktu, że Flabria 33 może zostać doposażona w takie elementy jak spinaker większe kabestany czy lepsze żagle zyskując na tym regatowy charakter. Lub też może zostać na niej zainstalowana elektryczna winda kotwiczna, rolowany maszt czy elektryczne kabestany, które ułatwią żeglowanie osobą starszym.

Zapoznaj się z wyposażeniem w wersji standardowej.

 

Wyposażenie standardowe  Wyposażenie dodatkowe

 

 

 

GALERIA 

Więcej zdjęć