Flabria 40

 

123

Flabria 40 to komfortowy jacht do turystyki morskiej i oceanicznej. Przeznaczony dla ludzi chcących cieszyć się urokami żeglugi w gronie rodziny i znajomych. Jednostka idealnie nadaje się dla rodzin z dziećmi, ale także amatorów szybkiej żeglugi.

Kształt kadłuba Flabrii 40 został zaprojektowany  w taki sposób, aby zapewnić jak najlepsze własności nautyczne. Dodatkowo powierzchnia oraz charakterystyka geometryczna płetwy balastowej gwarantują najlepszą stateczność kursową przy możliwie jak najmniejszych oporach. W części dziobowej kształt dna jest zbliżony do litery V, dzięki temu praca na fali jest łagodna, zwłaszcza w ciężkich warunkach atmosferycznych.

Długość całkowita  jednostki nie przekracza 12 metrów co pozwala zminimalizować koszty portowe.

F40

 

 

 

 

RÓŻNE WARIANTY WNĘTRZA

 

Jednostka jest oferowana w różnych wariantach wnętrza z liczbą kabin od 2 do 4. Wariant z 4 kabinami doskonale nadaje się dla większej rodziny lub pod czartery. Natomiast przestronność wersji armatorskiej zadowoli nawet najbardziej wymagających.

Zapoznaj się z wariantami zabudowy i wybierz opcje dostosowaną do swoich potrzeb.

Warianty wnętrza

 

 

 

 

PRZESTRONNE WNĘTRZE

2_a60f0ac809

Wnętrze jachtu Flabria 40 wykonane jest z wysokiej jakości, wodoodpornej sklejki. Całość może zostać wykończona z różnego rodzaju drewna w zależności od indywidualnych upodobań.

Dzięki szerokiej gamie kolorów tapicerki, drewna oraz różnorodnych opcji wyposażenia wnętrze jachtu Flabria 40 może zostać dostosowane dla każdego żeglarza.

 

Zapoznaj się z wariantami kolorów zabudowy.

Wzornik kolorów

 

 

 

DANE TECHNICZNE:

 

 Długość                 11,95 m  Pow. grota
 Szerokość  3,95 m  Pow. foka
 Zanurzenie  2,07 m  Maks. liczba osób
 Masa balastu 3000 kg  Kategoria   A
Typ silnika  wbudowany  Projektant  Karol Wierzbicki
 Moc silnika (max.)  42  HP
 Zbiornik wody
 Zbiornik paliwa
Pow. żagli

 

 

WYPOSAŻENIE

a_2b15c653c9

Flabria 40 została wyposażona we wszystkiesystemy i instalacje niezbędne do pełnomorskiej żeglugi. Siedzenia w kokpicie pokryte teakiem, system kotwiczny, system rolowana genuy, kabestany fałowe i szotowe czy drabinka to tylko niektóre elementy ze standardowego wyposażenia.

Niemniej jednak dla bardziej wymagających żeglarzy istnieje możliwość doposażenia łódki wedle indywidualnych potrzeb. Amatorzy adrenaliny mogą wybrać pakiet ze spinakerem lub genakerem. Natomiast żeglarze chcący cieszyć się spokojnym wypoczynkiem w gronie rodziny i przyjaciół mogą zamówić opcję całego pokładu w teaku, elektryczną windę kotwiczną czy dodatkowe urządzenia nawigacyjne.

 Zapraszamy do zapoznania się z listą wyposażenia standardowego oraz opcjonalnego.

Wyposażenie standardowe  Wyposażenie dodatkowe

 

 

GALERIA                                          

  Więcej zdjęć